Info nr 21-23

Loomise kuupäev 14.02.2023

Direktori kiitus

1. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul matemaatikaolümpiaadil:

Meele Kelder - II koht (7.kl). Juhendaja: õpetaja Marika Lass.

2. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil: 9. klass III koht-

Sandra Leht, Karoliina Kaljuste, Harles Aasa, Indra Luisa Eldemeel.

Juhendajad: õpetajad Katrin Kirs ja Ivo Maripuu.

3. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil: Lisell Laul - I koht (6.kl), Carola Viljaste III koht (6. kl). Juhendaja: õpetaja Karin Koppel.

4. Kooli eduka esindamsie eest Saare maakonna etlejate konkursil: Lagle Levit – eripreemia, Karoliina Kaljuste – eripreemia. Juhendaja: õpetaja Katri  Kirs:

5. Kiitus 12. klassi õpilastele, kes tegid Cambridge C1 Advanced eksami väga heale tulemusele:

Sanne Kakko, Eliis Kurvits, Märt Martinson, Karolina Nõu, Aleks Süld, Aule Taimsaar.

Õpetaja Helve Kaasik.

6. Kooli eduka esindamise eest maakondlikul füüsikaolümpiaadil:  Eliis Kurvits II koht (12. kl), Riko Robi Tamtik I koht (11. kl), Kaur Kurg II koht (11. kl) Rainer Rinderberg III koht  (11.kl). Juhendaja: õpetaja Hilde Kurg.

Olev Mattias Sünter III koht (9.kl) Juhendaja: õpetaja Katrin Jõgi.

7. Kooli eduika esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil: Ragnar Kurg III koht (9.kl).Juhendaja: õpetaja Katrin Kirs.

Direktori tänu

1. Kooli  esindamise eest maakondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil:

Ragnar Kurg, Alexandra Hints, Olev Mattias Sünter, Hindrek Ansper, Elisabeth Ige, Anete Aus, Ilmar Vidres Kütt. Juhendajad: õpetajad Katrin Kirs ja Ivo Maripuu.

2. Kooli  esindamise eest  maakondlikul ühiskonnaõpetuse olümpiaadil: Lagle Levit, Karolin Tüür. Juhendaja: õpetaja Karin Koppel.

3. Kooli  esindamise eest  maakondlikul keemiaolümpiaadil: Olev Mattias Sünter.

Juhendaja: õpetaja Katrin Jõgi

4. Kooli  esindamise eest  maakondlikul matemaatikaolümpiaadil: Sandra Leht, Olev Mattias Sünter, Ragnar Kurg, Oskar Joosep Metsla, Eliis Kurvits.

Juhendajad: õpetajad Marika Lass ja Kristiina Lindmets.

5. Kooli esindamise eest maakondlikul füüsikaolümpiaadil: Ragnar Kurg Juhendaja: õpetaja Katrin Jõgi.

6. Kooli esindamise eest maakondlikul emakeeleolümpiaadil: Sandra Leht, Berit Ahnefer, Anete Aus. Juhendaja: õptaja Katrin Kirs.

14.02.

Geograafia olümpiaad arvutiklassis

T.Ruus

Sõbrapäev – päevakava koolimajas seintel